Krmiva Calibra

 

              

 

Superprémiová krmiva Calibra představují pro psa ideální kombinací špičkové stravy z těch nejlepších surovin. Všechny receptury jsou navrženy podle nejnovějších požadavků na výživu psů a koček, a při jejich výrobě veterináři i odborníci na výživu využívají poslední poznatky a nejmodernější technologie. Jednotlivé procesy výroby procházejí přísnou veterinární a hygienickou kontrolou, aby krmivo obsahovalo pouze nejkvalitnější suroviny, které snižují na minimum výskyt alergických reakcí i intolerancí na některé ze složek krmiva.

 

Každá receptura je jedinečná díky složení dle fyziologických požadavků odpovídajícímu stáří, hmotnosti a fyzické kondice zvířete. Prioritou je samozřejmě prvotřídní kvalita všech produktů celé řady krmiva Calibra.
 

Cílem je nabídnout Vašim čtyřnohým miláčkům jen to nejkvalitnější a zároveň hypoalergenní krmivo. Z tohoto důvodu je záměrně vynecháno v recepturách 6 statisticky nejčastějších potravních alergenů (vepřové maso, sója, pšenice, mléko, vejce, pšeničný lepek).

Lze nakoupit na našem e-shopu www.veterinaeshop.cz

 

Věrnostní akce

Akce není časově omezena a lze ji využít při nákupu krmiv u veterinárního lékaře nebo ve specializované kamenné prodejně chovatelských potřeb (dále jen prodejce). Při nákupu krmiva Calibra založí prodejce věrnostní kartu 7+1, která po celou dobu zůstává u tohoto prodejce a při každé další návštěvě doplní do karty další nákup. Při vyplnění karty a po nákupu 7 výrobků Calibra získává chovatel nárok na 1 balení zdarma, které odpovídá nákupu sedmi balení v kartě. Bonusové balení vydá prodejce, u kterého se karta vyplňovala a kde se krmivo Calibra nakoupilo po dohodě s chovatelem buď současně se sedmým zakoupeným balením nebo při další návštěvě prodejce.