O nás

 

"Naší hlavní ideou je vstřícný a individuální přístup ke klientům, vytvoření přátelského prostředí a především vzájemné spolupráce. Nechceme aby Vaše zvířátko bylo pouhým anonymním pacientem, jak to bývá na velkých veterinárních klinikách.  Pro lékaře je velice důležité svého pacieta co nejlépe poznat, znát jeho povahu, dispozice a vědět o jeho veškerých zdravotních problémech během jeho života." 

Dbáme o Vaše pohodlí, protože je pro nás velmi důležité, abyste se u nás cítili dobře a byli spokojeni s našimi službami. Nabízíme stálou veterinární pohotovost a odbornou veterinární péči, dostupnou pro každého. Po telefonické domluvě lze provést ošetření pacienta či asistenci u porodu v klidu Vašeho domova.  

Pro problematické, nezvladatelné psy lze zajistit odbornou pomoc na nedalekém výcvikovém středisku, kde provádíme veterinární dohled.

Poradíme Vám nejvhodnější stravu pro vašeho psa či kočku. Nabízíme granulovanou i konzervovanou stravu značek Calibra, Purina Pro Plan, Eukanuba, K-9, Royal Canine a další. Při výběru krmiva zohledňujeme věk a životní cyklus zvířete, míru jeho aktivity i ochotu zvířete k příjmu krmiva. Součástí léčby některých onemocnění je také podávání speciálních veterenárních diet, které jsou precizně navrženy tak, aby napomáhali léčbě diagnostikovaného onemocnění. Jakékoliv veterinární krmiva, přípravky a léčiva lze objednat - dodávka na ordinaci do 24 hodin.

 

VIDEO, AUDIO, FOTO

 

Rozhlasová apatyka Český rozhlas Pardubice 

www.rozhlas.cz/pardubice/mamehosty/_zprava/rozhlasova-apatyka-zdenek-zeman--606353

 

                                                                           MVDr. Zeman Zdeněk

MVDr. Zeman Zdeněk

NakupniCentrum.cz

 

Ordinační hodiny

Po – Čt  17:00 – 19:00

Pátek  17:00 – 18:00

Neděle 18:00 - 19:00

Operační hodiny

Po – Čt  19:00 – 20:00

Stálá pohotovost 

604 580 531

inzerce psů